Luottamusmiehet

Luottamusmiehet 2019-2020



Pääluottamusmies

Jari Kallio

040-1677622 / 0204166160

jari.k.kallio@upm.com



 

SP (PK3,PK4 ja kuljetus)

Pekka Jokinen

0400-644236  vuoro 3

pekka.o.jokinen@upm.com

 

SC (PK6)

Timo Hietanen (VPLM)

040-6604463 / 0204166648 / vuoro 1

timo.hietanen@upm.com

 

KUITU (Hiertämö,puhdistamo,kuorimo ja labora)

Esa Niivee

050-3212858 / 0204166643

esa.niivee@upm.com

 

VOIMALAITOS

Kari Järvinen

044-3668531 / 0204166506 / vuoro 3

kari.j.jarvinen@upm.com

 

TEHDASPALVELU (mekaaninen, rakennus, siivous, keskusvarasto, ajoneuvokalustokorjaamo)

 Pekka Pasanen

040-5337962 työ / 040-8313946 koti / vuoro 2

pekka.pasanen@upm.com

 

TP AUTOMAATIO

Esa Pajunen

040-5537961 työ / 050-3220055 koti / vuoro 4

esa.pajunen@upm.com