Ajankohtaista

RANTAPIRTIN SAUNA AVOINNA  TIISTAI-TORSTAI-LAUANTAI klo 16-20  18.12 saakka. 18.12 saunojille tarjolla glögiä, piparia, kahvia  klo 16-19

​​​​​​​

Artila Miia Maria

Sähköposti: miiaartila@gmail.com
Puhelinnumero: +358407586841

Osasto: Kauttuan osasto 7

Arvola Rami Kristian

Sähköposti: ramiarvo@gmail.com
Puhelinnumero: +358440715922

Osasto: Kauttuan osasto 7

Kivisalo Elina

Sähköposti: elina.kivisalo@jujothermal.com
Puhelinnumero: +358405781117

Osasto: Kauttuan osasto 7

Lehto Sami Petteri

Sähköposti: sami.lehto@westpak.fi
Puhelinnumero: +358409312642

Osasto: Kauttuan osasto 7

Mantere Rami Juhani

Sähköposti: ramiman@dnainternet.net
Puhelinnumero: +358445426614

Osasto: Kauttuan osasto 7

Mikkonen Sami

Sähköposti: sami.mikkonen@netti.fi
Puhelinnumero: +358504140927

Osasto: Kauttuan osasto 7

Nurminen Harri Tapio

Sähköposti: harri.nurminen@eura.fi
Puhelinnumero: +358505520964

Osasto: Kauttuan osasto 7

Pietilä Juha Petteri

Sähköposti: sparnai50@hotmail.com
Puhelinnumero: +358443376008

Osasto: Kauttuan osasto 7

Virta Jukka Tapani

Sähköposti: jukka.virta@jujothermal.com
Puhelinnumero: +358400639553

Osasto: Kauttuan osasto 7

Virta Miika

Sähköposti: miika.virta@fredmangroup.com
Puhelinnumero: +358505470294

Osasto: Kauttuan osasto 7